Uitslagen Magic Marine Boterletter 2016

In 2016 zijn er voor alle klassen in totaal 3 wedstrijden gevaren. Op zaterdag zijn wedstrijden pas rond 14:00 uur gestart door gebrek aan wind. Op zondag zijn er twee serie wedstrijden gevaren.

Uitslag 29-er

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 2485 Tess Wilschut, Femke van den Berg 3,0 1 1 1
2 473 Manon van Dijk, Svea Karsenbarg 9,0 2 4 3
3 1155 Tjeerd Lathouwers, Christiaan Griffejoen 10,0 3 3 4
4 2274 Ismene Usman, Elise de Ruyter 13,0 dns 2 2
5 1518 Loïc Wilschut, Julia van der Vaart 14,0 4 5 5
6 1059 Koen Vierling, Olivier Tan 18,0 5 6 7
7 1735 Ties vd Stroom, Gijs Dutilh 24,0 dnc dns 6
8 1607 Lennart Frohmann, Magnus Frohmann 27,0 dns dns dns

Uitslag Cadet

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 9137 Alexander Braat, Lieve Klein 4,0 2 1 1
2 8515 Zoey Cubas Barrios 5,0 1 2 2
3 9417 Pol Klein, Bloeme Klein 10,0 3 3 4
4 8868 Jade van Wegen, Benthe Marijnen 15,0 6 6 3
5 7608 Mart Kegel, Meike Kegel 15,0 4 4 7
6 8399 Esther de Jong, Miriam de Jong 20,0 dns 5 5
7 7508 Sanna Marijnen, Sterre van Wegen 21,0 5 dns 6
8 8339 Hugo de Jong, R. de Jong 27,0 dns 7 dns
9 9980 Tobias Teunissen, Tjalf Sint 30,0 dns dns dns

Uitslag Laser4.7

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 202980 Annabelle Westerhof 4,0 1 2 1
2 206728 Thomas Westerhof 10,0 3 3 4
3 195717 Jelmer Velds 15,0 2 5 8
4 210771 Marijn Schortinghuis 16,0 4 1 11
5 198957 Ole van der Vorm 16,0 7 4 5
6 210775 Niek Kampherbeek 18,0 9 6 3
7 209199 Barend van der Starre 26,0 6 10 10
8 193572 Tristan Melgers 27,0 5 15 7
9 209462 Erwin Wijbenga 28,0 11 8 9
10 198301 Jochem Ziemer 30,0 dns 7 2
11 199888 Marit Rozendaal 34,0 13 9 12
12 192755 Rens de Lange 38,0 12 13 13
13 198955 Ariana Kalsbeek 43,0 dns 16 6
14 197907 Sander Jongenelen 44,0 8 17 19
15 211160 Casper van der Torre 46,0 10 18 18
16 210986 Isis Lodewijk 47,0 dns 11 15
17 196999 Tamara Mourik 49,0 dns 12 16
18 193577 Friso van Gruijthuijsen 52,0 dns 14 17
19 197495 Emma Siewers 56,0 dns dns 14
20 210772 Daan Costermans 63,0 dns dns dns

Uitslag Laser Radiaal

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 206980 Koen Kooren 7,0 3 2 2
2 202322 Marnix Bos 8,0 1 3 4
3 20456 Aleksandr Moliakov 9,0 2 1 6
4 198768 Kim Bos 11,0 5 5 1
5 202326 Thomas Roggekamp 13,0 6 4 3
6 207737 Sarah Bos 21,0 7 6 8
7 207173 Douwe Velds 25,0 9 11 5
8 199886 Tom Schröder 29,0 4 15 10
9 184749 Steyn Schiltkamp 32,0 11 8 13
10 208434 Cassandra van Harrewijn 33,0 10 9 14
11 198286 Tim Doppenberg 34,0 12 13 9
12 163775 Sander Orbons 35,0 dns 10 7
13 197938 Kai Spruijt 36,0 dns 7 11
14 195722 Jikke Schol 42,0 dns 12 12
15 199890 Daan Boer 44,0 8 dns dns
16 179579 Tycho Melles 47,0 dns 14 15
17 183040 Michaël Giezen 54,0 dns dns dns

Uitslag Laser Standaard

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 69 Duko Bos, S 12,0 6 2 4
2 192789 Serge Kats, S 13,0 3 7 3
3 206441 Pim van Vugt, S 13,0 4 4 5
4 206431 Yuri Hummmel, S 15,0 2 5 8
5 7 Thom van der Pol, S 29,0 7 13 9
6 8 Rutger van Schaardenburg, S 58,0 dnf 6 2
7 210782 Eric-Jan Westerhof, S 63,0 dnf 1 12
8 202991 Shivam Ramdas, S 63,0 5 8 bfd
9 211139 Casper Hoek, S 70,0 dnf 10 10
10 204567 Christopher Bol, S 76,0 dnf 15 11
11 208421 Ivo Polderman, S 79,0 dnf 16 13
12 202118 Pieter Debel, S 81,0 dnf 14 17
13 206982 Joost Kooren, S 83,0 dnf 9 24
14 204566 Mees de Graaf, S 83,0 dnf 12 21
15 194869 Tim de Weerdt, S 90,0 dnf 21 19
16 202111 Niels de Vries, S 98,0 dnf 28 20
17 196975 Thom van der Starre, S 118,0 dnf 33 35
18 110736 Niels Poiesz, S 121,0 dnf 35 36
19 150480 Bastiaan Hartman, S 141,0 dnf 41 dns
20 202112 Maurice Rijnbrand, S 150,0 dns dns dns

Uitslag Laser Master

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 LaserMaster 191211 César Sierhuis, M 11,0 1 3 7
2 LaserMaster 198308 Wilmar Groenendijk, M 74,0 dnf 18 6
3 LaserMaster 197665 Martin van Olffen, M 75,0 dnf 24 1
4 LaserMaster 193114 Nic Bol, M 77,0 dnf 11 16
5 LaserMaster 208438 B.J. Binkhorst, M 84,0 dnf 19 15
6 LaserMaster 182468 Klamer Schutte, M 86,0 dnf 22 14
7 LaserMaster 194889 Peter de Weerdt, M 95,0 dnf 27 18
8 LaserMaster 141639 Erik van Hoving, M 98,0 dnf 17 31
9 LaserMaster 206710 Henny Bos, M 100,0 dnf 23 27
10 LaserMaster 115709 Matthijs Tak, M 102,0 dnf 26 26
11 LaserMaster 196967 Frans Hin, M 104,0 dnf 31 23
12 LaserMaster 206717 Jan Bos, M 104,0 dnf 29 25
13 LaserMaster 68247 Rolf van Dok, M 109,0 dnf 30 29
14 LaserMaster 164753 Rolf de Boer, M 111,0 dnf 39 22
15 LaserMaster 200566 Rob Verploegh, M 112,0 dnf 32 30
16 LaserMaster 192299 Maurits vd Giessen, M 118,0 dnf 40 28
17 LaserMaster 198171 Jeroen de Vries, M 118,0 dnf 36 32
18 LaserMaster 210854 Pieter Algra, M 120,0 dnf 20 bfd
19 LaserMaster 171680 Heleen Wolters, M 120,0 dnf 37 33
20 LaserMaster 140380 Peter van Veen, M 125,0 dnf 25 bfd
21 LaserMaster 203654 Marleen van Nes, M 126,0 dnf 38 38
22 LaserMaster 203029 Patrick van de Ven, M 127,0 dnf 43 34
23 LaserMaster 142193 Erik Frolke, M 129,0 dnf 42 37
24 LaserMaster 204047 Iwan Daniëls, M 134,0 dnf 34 dns
25 LaserMaster 208872 Gust Biesbroeck, M 134,0 dnf 45 39
26 LaserMaster 173504 Fred Asbeek Brusse, M 135,0 dnf 44 41
27 LaserStanda 164825 Nico vd Kolk, M 137,0 dnf 47 40
28 LaserMaster 206745 Mark ten Broecke, M 146,0 dnf 46 dns
29 LaserMaster 201747 Elias Ott, M 150,0 dns dns dns

Uitslag O-Jol

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 614 Rob Wapenaar 6,0 1 2 3
2 665 Thies Bosch 13,0 5 4 4
3 17 Ton Op de Weegh 14,0 dns 1 2
4 459 Luuk Kuijper 15,0 dns 3 1
5 41 Joop de Jong 15,0 2 5 8
6 551 Ronald den Arend 18,0 4 7 7
7 516 Michiel Eijsink 18,0 6 6 6
8 603 Jan-Willem Scheerder 19,0 3 dns 5
9 384 Richard Spruijt 24,0 7 8 9
10 668 Dirk Zwitser 33,0 dns dns dns

Uitslag Optimist

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 3232 Rik Dieperink 6,0 1 3 2
2 3279 Finn Kats 7,0 4 2 1
3 3254 Mika Quentin 16,0 8 4 4
4 3295 Olaf Ganzevles 23,0 7 7 9
5 3033 Bart van den Berg 25,0 3 12 10
6 3231 Bart Dieperink 29,0 16 8 5
7 3132 Michiel Dam 30,0 9 10 11
8 2982 Daan Boekholt 32,0 5 20 7
9 3208 Stijn van der Valk 34,0 22 6 6
10 3271 Floris Nagtegaal 36,0 6 27 3
11 3192 Huub Kok 42,0 2 13 27
12 2843 Finn Kribbe 47,0 25 1 21
13 3262 Colin Faas 48,0 11 23 14
14 3194 Carlo Gevers 54,0 18 19 17
15 3195 Tigo Ledeboer 59,0 12 24 23
16 3275 Sjors van der Pol 60,0 36 11 13
17 2763 Jules van Raaij 61,0 14 21 26
18 2799 Tim Rijfers 64,0 15 9 40
19 3152 William Zielinski 71,0 10 32 29
20 3141 Maud Lodewijk 74,0 28 31 15
21 2817 Daphne Somers 77,0 24 35 18
22 2998 Florian Vreeburg 83,0 39 28 16
23 2959 Finn Snijders 83,0 31 16 36
24 3256 Luuk ter Haar 85,0 bfd 17 8
25 3258 Thoams van den Born 86,0 44 18 24
26 3303 Thomas de Graaf 87,0 bfd 15 12
27 3276 Hugo Schortinghuis 88,0 43 26 19
28 2991 Laurits van de Ven 89,0 19 25 45
29 3209 Fleur van der Valk 91,0 23 30 38
30 2165 Donna -Tinke Huijsmans 96,0 40 22 34
31 2980 Owen Knowles 99,0 29 40 30
32 3212 Maryn Wilkes 101,0 30 39 32
33 3224 Frank Boer 102,0 bfd 5 37
34 2948 Roel van Leeuwen 102,0 26 34 42
35 3273 Pien Zwart 105,0 13 45 47
36 3120 Oscar van Rheenen 107,0 27 dsq 20
37 3101 Suzanna Lap 110,0 17 ocs 33
38 3043 Hugo Dedding 110,0 35 50 25
39 3097 Annemijn Algra 112,0 38 14 dsq
40 3016 Jeroen Dieperink 113,0 45 33 35
41 3240 Signe Brinkert 113,0 33 37 43
42 2786 Puck van der Veen 114,0 37 38 39
43 2842 Floris van der Drift 117,0 32 36 49
44 2854 Hanna Cromwijk 120,0 42 47 31
45 3211 Olivier Vuijk 123,0 20 43 dns
46 3063 Linde Timmermans 124,0 41 42 41
47 3247 Nienke Gevers 126,0 dnf 44 22
48 2788 Sebas van der Haar 129,0 21 48 dsq
49 3099 Michiel van der Vorm 129,0 dnf 41 28
50 3264 Sigert de Vries 133,0 dns 29 44
51 3201 Maarten Valkenburg 136,0 34 51 51
52 3135 Gwendolyn Melgers 143,0 46 49 48
53 3126 Nikki Ziemer 159,0 dnf 53 46
54 3085 Anne Kok 164,0 dnf 54 50
55 2914 Eline van der Dussen 164,0 dnf 52 52
56 2898 Femme Rijk 166,0 dns 46 dns
57 30991 Quincy van 't Hoff 175,0 dnf 55 dnf
58 2858 Tijl Meyer 180,0 dns dns dns
58 3272 Boet Heijmerink 180,0 dns dns dns

Uitslag RS-Feva

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 3465 Joris Nankman, Arthur Nankman 3,0 1 1 1
2 4494 Dirk Elderenbosch, Otto de Fraiture 7,0 3 2 2
3 5089 Selma van der Tuin, Sam Leenhouts 14,0 5 3 6
4 3477 Lizet de Vries, Job Modderman 15,0 2 4 9
5 2878 Isabelle Zielinski, Jildou Gerritsen 18,0 6 9 3
6 1619 Liselotte Beemster, Rick van de Luur 18,0 7 6 5
7 4551 Pieter Bokhoven, Olivier Elderenbosch 19,0 4 5 10
8 4450 Luuk de Wijn, Sjoerd de Wijn 23,0 8 8 7
9 1 Itte Klimp, Imme Rijk 25,0 dns 7 4
10 5664 Dransfeld Leon, Dransfeld Sophie 35,0 dns 10 11
11 5881 Hanna Rijk, Britt Abma 36,0 dns dnf 8
12 3456 Alec Gielbert 37,0 9 dns dns
13 3210 Pieter van Gemerden, Naomi van Gemerden, Luna van G 39,0 dns 11 dns

Uitslag Soling

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 33 Rudy den Outer, Theo de Lange/Gavin Lidlow, Ramzi Souli 4,0 1 1 2
2 1 Johan Offermans, Marten-Jan Ringers, Wick Hillege 5,0 2 2 1
3 38 Bram Soethoudt, Geert Verheij, Hans Zijlstra 10,0 3 4 3
4 46 Jenny van der Werf, Gabor Helmhout, Ivo Teerlink 11,0 4 3 4
5 49 Han van Veen, Tom van Veen, Ralph Heemskerk 16,0 5 5 6
6 37 Ben Boogaerdt, Benjamin Verboom 19,0 7 7 5
7 44 Dietzel, nn, Anna & Sigrid Dietzel 21,0 6 8 7
8 411 Ties Verploegh, Thijmen Beemster, Peter vd Starre 22,0 8 6 8
9 47 W.P. Klapwijk, P. Broere, K.von Lindern 30,0 dnf dns dns

Uitslag Splash

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 2655 Brigitte de Schepper 3,0 1 1 1
2 2523 Bob van der Weide 9,0 5 2 2
3 2249 Lukas van den Heuvel 11,0 4 3 4
4 1228 Joris Overeem 13,0 2 5 6
5 2586 Maurice van Braam Morris 24,0 3 dsq 3
6 2319 Mika de Reus 32,0 dnf 4 10
7 2270 Tamar Cromwijk 33,0 dnf 6 9
8 2448 Jojanneke van der Weide 33,0 dnf 7 8
9 2691 Luco Vrijenhoek 37,0 dnf 8 11
10 2196 Sebastiaan de Bruyn 41,0 dnf dns 5
11 1342 Thijs van Iersel 41,0 dnf 11 12
12 2478 Jent Imelman 43,0 dnf dns 7
13 1018 Raoul van Dok 43,0 dnf 12 13
14 262 Beau van der Sman 45,0 dnf 9 dns
15 1047 Lotte van Geloven 46,0 dnf 10 dns
16 1358 Luigi Stagnaro 54,0 dns dns dns
16 2007 Luca Houbolt 54,0 dns dnf dns
ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 – 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl